Zapraszamy do współtworzenia libretta

Ramy libretta:

Bruno, naukowiec, pracuje w tajnym laboratorium. Niedawno stracił żonę. Wszyscy mu współczują. Bruno nosi ze sobą plecak. Nigdy się z nim nie rozstaje, pilnuje maniakalnie. Nikt nie komentuje. Żałoba odbiera im głos. Bruno z dnia na dzień mrocznieje.

Pewnego dnia zostaje w laboratorium, nocą, sam. Wrzuca plecak do komory utylizacyjnej, spalającej resztki. Uruchamia. Obserwuje płomienie zza szyby.
Chce poczuć ulgę, zacząć żyć od nowa.

Program spalania dopełnia się. Komora otwiera się.
W środku jest monstrum. Chimera.
Wyje.

Rozpoczyna się proces.

Co dalej?

Wyślij nam swoje pomysły w postaci:

plików tekstowych
zdjęć i grafik
plików audio i wideo

Mogą one dotyczyć:

wątków dramatycznych
scen libretta
postaci
dialogów
pomysłów inscenizacyjnych

j

Napisz

info@artmintaka.com


    w formacie: pdf, doc, mp3, mp4, md.
    Maksymalny rozmiar 12Mb.
    Maksymalnie 3 pliki.


    Wysyłając formularz:

    Wyrażam zgodę na używanie i przetwarzanie treści przekazanych przeze mnie w formularzu oraz wykorzystanie mojego adresu e-mail do kontaktowania się ze mną w tym zakresie.

    Potwierdzam całkowicie zrzeczenie się majątkowych praw autorskich do załączonych w wyżej wypełnionym formularzu treści na rzecz Fundacji Polskiej Muzyki Kameralnej ART MINTAKA
    zgodnie z art. 17 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych przenoszę majątkowe prawa autorskie na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności: w zakresie utrwalania i zwielokrotniania utworu
    – wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową, w zakresie obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których utwór utrwalono
    – wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy, w zakresie rozpowszechniania utworu w sposób inny niż określony w pkt b.
    – publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym.

    Współczesna Opera Transgresywna jest częścią projektu The Platform of Newly Created Trangressive Sounds (TPONTS) wpisanego do aplikacji Miasta Bydgoszczy w ramach wejście do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO.
    Beneficjentami TPONTS są: Fundacja Polskiej Muzyki Kameralnej – ART MINTAKA, MÓZG Foundation oraz Fundacja WET MUSIC.

    Projekt realizowany ze środków programu Bydgoszcz Miasto Muzyki UNESCO.

    Fundacja ArtMintaka
    Bydgoszcz logotyp
    Bydgoszcz miasto muzyki
    Miejskie Centrum Kultury
    mózg foundation
    Fundacja nowa sztuka wet music